Szukaj na tym blogu

wtorek, 14 stycznia 2020

SANKT PETERSBURG WYCIECZKA

  

Drodzy Sąsiedzi, Szanowni Państwo,Cieszymy się, że nasza październikowa wycieczka do Włoch i jej organizacja spotkały się z bardzo pozytywną opinią uczestników. Ze strony Stowarzyszenia Sąsiedzkiego w Janówku Pierwszym bardzo dziękuję wszystkim biorącym udział w tej ciekawej, dalekiej podróży do słonecznej, przebogatej w zabytki Italii.


Pragnąc kontynuować naszą aktywność i wychodząc naprzeciw wyrażanemu przez Państwa oczekiwaniu, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej wyprawie.

Tym razem w dniach 13-20 czerwca 2020 r. wybierzemy się autokarem za naszą wschodnia granicę,  W ramach 8-dniowego wyjazdu odwiedzimy Sankt Petersburg, stolice Łotwy i Estonii oraz wybrane ciekawe historycznie i kulturowo miejsca w tych krajach. Szczegółowy program znajdą Państwo w załączniku. 


Propozycję udziału w wycieczce po kolejne przygody kierujemy do mieszkańców Gminy Wieliszew, ale zapraszamy także osoby spoza naszej lokalnej społeczności - przyjaciół, rodziny Państwa. 


Po dobrych doświadczeniach z poprzednich wyjazdów i Państwa pozytywnych komentarzach, organizację wycieczki powierzamy ponownie Biuru Podróży "Api Travel". 


Ze względów organizacyjnych, w tym konieczności potwierdzenia wyjazdu i rezerwacji terminu, bardzo proszę zainteresowanych wzięciem udziału w wyprawie o szybki kontakt.                                                            Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami,


                                                            Marek Babecki

                                                            Organizator grupy

                                                            Stowarzyszenie Sąsiedzkie w Janówku Pierwszym  
                                                            tel. 606 30 70 63
                                                            mail: mietek15002900@gmail.com

             NA CHWILĘ OBECNĄ POZOSTAŁO  KILKANAŚCIE WOLNYCH MIEJSC
              

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz