Szukaj na tym blogu

środa, 27 kwietnia 2016

MUSICAL "DZIEWCZYNY LUBIĄ BOND"Przed nami wyczekiwana premiera pierwszego spektaklu Teatru Muzycznego "Pod Pretekstem". Aż cztery terminy premierowych pokazów musicalu "Dziewczyny lubią Bond" okazały się słuszne - bilety na pierwszy spektakl rozeszły się w błyskawicznym tempie kilku godzin.

Ośrodek Kultury w Wieliszewie
jako patron grupy zaprasza na kolejne trzy premiery:
6.05.2016 godz. 19:00, 15.05.2016 godz. 18:00
 i 20.05.2016 godz. 19:00  
Wszystkie odbędą się w Sali Koncertowej
im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie.
 
Jak mogą wyglądać relacje damsko-męskie u progu dorosłości? Czy każdy z nas ma w głowie wizję idealnego partnera? Jak uwolnić się od narzucanych schematów myślenia i na własną odpowiedzialność podejmować najważniejsze decyzje? Przystojny, bogaty i charyzmatyczny Jędrek jest wzorem dla
kumpli z osiedla i obiektem adoracji kobiet. Jak zachowa się napotykając niechęć niepozornej Alicji? Opowiedzą nam aktorzy Teatru Muzycznego "Pod Pretekstem" w swoim pierwszym (pod tym szyldem) spektaklu: "Dziewczyny lubią Bond".
Reżyseria: Michał Dąbrowski
Choreografia: Karina Warnel
Prowadzenie muzyczne: Magdalena Deptuła
Scenariusz: Olga Izdebska
Występują: Bartosz Kamiński, Oliwia Warnel, Karina Warnel, Agnieszka Kruczek,Karolina Walkiewicz, Daria Dytlow, Dominika Bisialska, Kasia Szpinda, Ula Dąbrowska, Adrian Haraburda, Michał Dąbrowski, Marcin Jarosz, Andrzej Sieg, Michał Łobejko, Jakub Kozar/ Jakub Winnicki.
Bezpłatne bilety na każdy ze spektakli do odbioru w biurze Gminnego Centrum Kultury w Łajskach oraz u samego źródła (kontakt: teatr.podpretekstem@gmail.com). W związku z tak dużym zainteresowaniem na każdy spektakl przygotowaliśmy po 211 miejsc (maksymalna pojemność wieliszewskiej sali wraz z dostawkami)!
Szczegółowe informacje tel.: 22 782 20 02
                                                                                                    Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz