Szukaj na tym blogu

czwartek, 4 lutego 2016

WYGRAJ SAMOCHÓD. ROZLICZ PIT W GMINIE WIELISZEW


Drogi mieszkańcu czy wiesz, na co przeznaczone jest 38% Twojego podatku od pensji? Czy kwota ta trafia do gminy, w której mieszkasz?
 
Rozliczając PIT za 2015 możesz wskazać Gminę Wieliszew jako miejsce zamieszkania i tym samym wesprzeć budowę dróg, chodników, ścieżek rowerowych, transport publiczny, kulturę, ochronę zdrowia, edukację, żłobki, przedszkola, szkoły, opiekę społeczną, ochronę zabytków, fundusz sołecki, zieleń i rekreację oraz bezpieczeństwo. Dodatkowo możesz wziąć udział w loterii i wygrać cenne nagrody!
 DLA KOGO?

Loteria skierowana jest do wszystkich mieszkańców Gminy Wieliszew, którzy rozliczą deklarację podatkową PIT za 2015 rok w Urzędzie Skarbowym w Legionowie. Zarówno tych, którzy rozliczają się w Gminie Wieliszew od lat oraz tych, którzy zrobią to po raz pierwszy.
Aby rozliczyć PIT w Gminie Wieliszew, nie trzeba być tu zameldowanym wystarczy, że mieszka się w Gminie Wieliszew i w swoim zeznaniu podatkowym wpisze się swój adres zamieszkania.

CZAS TRWANIA:

Loteria będzie trwała od 1 lutego i do 8 maja 2016 roku.
Losowanie nagród nastąpi w trakcie Święta Gminy Wieliszew, 4 czerwca 2016 r.

ZGŁOSZENIA i INFORMACJE:

Aby wysłać zgłoszenie udziału w loterii należy wypełnić kupon zgłoszeniowy na specjalnie przygotowanej stronie internetowej lub wrzucając kupon w formie papierowej do urny loteryjnej zlokalizowanej w Urzędzie Gminy Wieliszew, w Referacie Informacji i Promocji, pok. nr 6 (parter).

W przypadku wspólnego rozliczania się małżonków można wysłać lub wrzucić dwa kupony - jeden za każdą osobę.

Regulamin loterii dostępny na stronie internetowej: http://rozliczpitwwieliszewie.pl/

PAMIĘTAJ: Dla celów podatkowych (PIT) liczy się miejsce zamieszkania. Zameldowanie nie ma znaczenia.